Kiedy nie wchodzić w związek

Nie zawsze warto wchodzić w związek i utrzymywać relację damsko męską. Istnieją bowiem osoby toksyczne, z którymi nie warto kontynuować związku, a każdy dodatkowy dzień takiej znajomości nie wróży nic dobrego.

Istnieją na świecie mężczyźni, którzy odbierają siłę do życia, energię oraz radość każdego dnia. Niszczą miłość, którą kobieta próbuje z wszystkich sił dać poznanemu mężczyźnie, a taki związek można zaliczyć do wyjątkowo toksycznych relacji. Zastanówmy się zatem kiedy nie wchodzić w związek, kiedy wycofać się już na starcie i nie brnąć w toksyczną relację.

Kiedy nie warto kontynuować związku?

Zastanawiasz się kiedy nie warto kontynuować związku? Nawet jeżeli mężczyzna Ci się wyjątkowo podoba i ma to coś w sobie, co przyciąga do siebie jak magnes, jeżeli każde wasze spotkanie kończy się kłótnią, z pewnością facet nie jest dla Ciebie. To nie prawda, że przeciwieństwa się przyciągają, a kłótnie cementują związek. Taka relacja damsko męska jest po prostu toksyczna i trzeba z niej uciekać.

Psychologia związku

Każdy związek jest inny. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że jeszcze nigdy tak bardzo nie kochałaś, nie zapominaj o swojej intuicji i czujności umysłu. Serce nie sługa, jednak intuicja dobrze wysyła sygnały ostrzegawcze, gdy dzieje się coś złego. Właśnie na tym polega psychologia związku, aby widzieć i wiedzieć, kiedy należy się wycofać.

Rozstanie mimo miłości

Kochasz go na zabój i jesteś w stanie wszystko mu wybaczyć? To podstawowy błąd kobiet, które za bardzo kochają. Kobiet, które próbują na siłę zmieniać świat i nie widzą otaczającego je zła. Dlatego pamiętaj, że rozstanie mimo miłości i zakończenie toksycznego związku, to najlepszy krok do nowego życia, gdzie nie będzie miejsca na „złą” miłość.

, , , , , ,

Dodaj komentarz