Baw się dobrze

Rada, którą bardzo często można usłyszeć, kiedy tematem rozmowy są randki internetowe, to proste stwierdzenie: “baw się dobrze!” Wiele osób potrafi się nawet obrazić na takie postawienie sprawy, ponieważ ich celem jest znalezienie kogoś do związku, założenie rodziny z kimś poważnym, a nie po prostu „bawienie się”. Prawdziwym problemem jest tutaj jednak niezrozumienie tematu. Co to za związek, w którym nie będziemy się dobrze bawić?

Ludzie dobrze dopasowani lubią swoje towarzystwo

Dlaczego ta rada jest naprawdę bardzo dobra? Już chociażby dlatego, że portale randkowe poprzez najróżniejsze dopasowania partnerskie starają nam się znaleźć osoby, z którymi będziemy się dobrze bawić. Związki tworzy się z osobami, których obecność jest nie tyle użyteczna czy z jakiegoś powodu pożądana, co zwyczajnie przyjemna. Osoby tworzące parę muszą się po prostu lubić.

Musimy zrozumieć, że stworzenie związku, także przez portal randkowy, oznacza że już zawsze będziemy razem. Trudno jest oczekiwać, że osoby, które nie za bardzo lubią swoje towarzystwo lub po prostu je w sposób neutralny tolerują, będą w stanie tworzyć szczęśliwy związek przez następne kilka dekad. Kiedy wspólnie spędzany czas jest przyjemny, warto jest inwestować w taką relację.

, , , , ,

Dodaj komentarz