Kantory internetowe dla podróżujących

Dla wszystkich podróżujących za granicę, którzy poszukują dodatkowych oszczędności na wymianie waluty online, powstały właśnie kantory internetowe. Są to miejsca gdzie można za pośrednictwem Internetu dokonać transakcji wymiany waluty własnego kraju na walutę obcą, jaka potrzebna jest nam w danym momencie. Do założenia konta w kantorze online GieldaWalut.com potrzebne są nam dane osobowe oraz dwa konta w różnych walutach.

Wyjazd za granicę

Każdy wyjazd za granicę wiąże się z dodatkowymi kosztami, w tym także z wymianą ojczystej waluty na walutę zagraniczną. Jeżeli chcemy aby taka operacja kosztowała nas jak najmniej, a dodatkowo cenimy sobie wygodę i komfort siedzenia w domu, możemy skorzystać z usług jakie oferuje internetowy kantor wymiany walut, w którym wygodnie i tanio wymienimy waluty, zyskując przy tym wysoki kurs i niskie prowizje wszystkich operacji bankowych.

Korzystanie z tradycyjnych kantorów wymiany walut wiąże się po pierwsze z samym faktem znalezienia i dojechania do kantoru oraz ze sztywnym kursem walut, jaki w danej chwili w kantorze obowiązuje. Ogromną zaletą kantorów internetowych jest fakt, że są one otwarte 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

Dodatkowo, jeżeli już jesteśmy za granicą i skończą nam się pieniądze w walucie obcej, trudno będzie nam wymienić swoją walutę w obcym kraju. Za pomocą Internetu i własnego konta w serwisie GieldaWalut.com, możemy nie tylko wymienić własną walutę na obcą, ale dodatkowo możemy również zaoszczędzić na całej transakcji. Kurs walut online jest zawsze wyższy, a kantor internetowy oferuje naprawdę niskie prowizje za transakcje w swoim serwisie.

Bezpośrednie płatności w walucie obcej

Będąc za granicą musimy przygotować się na płatności w obcej walucie, a czasem jeszcze przed wyjazdem takich opłat oczekują biura podróży. Jeżeli mamy konto w serwisie jakim jest kantor online, po pierwsze zyskujemy czas który musielibyśmy poświęcić na poszukiwanie kantoru stacjonarnego, po drugie oszczędzamy na transakcji, a tym samym więcej pieniędzy zostaje nam w portfelu.

Przekaz pieniężny z zagranicy

Także w przypadku, gdy pracujemy za granicą i musimy wykonać przekaz pieniężny do kraju, kantor internetowy może okazać się zbawienną alternatywą. Przekazywanie pieniędzy z zagranicy za pośrednictwem banku to wyjątkowo droga usługa. Dodatkowo bank zawsze dolicza prowizję za wymianę waluty obcej na krajową. Warto posiadać konto w kantorze internetowym, aby wymiana walut online była szybka, nie droga i z jak największą korzyścią finansową dla naszego portfela.

, , , , ,